EKİBİMİZ
KURUMSAL / Ekibimiz  
   
Neta Emlak Hizmetleri    PORTFÖY SAYISI
Tel : (0216) 4184606   
info@netaemlak.com  
 
   
Hasan Kose    PORTFÖY SAYISI
Tel : 05322562147   
hasan@netaemlak.com  
 
   
N.Semra Tamer    PORTFÖY SAYISI
Tel : 05387101780   
semra@netaemlak.com  
 
   
Ayse Goksel     PORTFÖY SAYISI
Tel : 05322410697   
ayse@netaemlak.com  
 
   
Sevda Kaya     PORTFÖY SAYISI
Tel : 05323578603   
sevda@netaemlak.com  
 
   
Selma Tamer    PORTFÖY SAYISI
Tel : 05395582676   
selma@netaemlak.com  
 
   
Gulfer    PORTFÖY SAYISI
Tel : Sarı   
gulfer@netaemlak.com